Programları indir ücretsiz

     
 

    Video konferans ücretsiz programları indir

       
       
       
       
  Skype Video konferans ücretsiz, konferans görüşmeleri için bir yazılımdır. Aynı anda birden fazla kişi ile konuşun. Grup görüntülü arama bir grup görüntülü arama aynı anda daha fazla kişi ile yüz yüze Telafi.   ooVoo   Video konferans ücretsiz bir yazılımdır, grup görüntülü arama Skype ile bir grup görüntülü arama aynı anda daha fazla kişi ile yüz yüze Telafi.
       
  Google Voice ve Video Chat   , video konferans ücretsiz bir yazılımdır aile video-konferans düzenlemeyi sağlar. Gmail, iGoogle ve orkut video chat doğru. Yüksek kaliteli ses ve video ile en iyi görünüm ve ses.   Paltalk   Video konferans ücretsiz, konuşma ve dünyanın her yerinden insanlarla görüntülü sohbet için bir yazılımdır. Kadar 10 arkadaşlarınıza yüz yüze sohbet edin. ve video konferans katılabileceğiniz,
       
  BRAVIS Galaxy   Video konferans ücretsiz, iş ortakları, iş arkadaşları ve doğrudan masa müşterileri ile işbirliği için video konferans çözümü için bir yazılımdır. Bizim video konferans programları indir iş çözümü 16 participiants için kullanılabilir.   Camfrog Video Chat    , katılmak ya da ücretsiz chat odaları için kendi oluşturmak Video konferans ücretsiz bir yazılımdır. Özel Bedava Video ve Ses Aramalar Çağrı ve özel arkadaşlarınız bakınız ya da kullanıcı dizininde yeni birini karşılamak. Video chat 1-on-1 ve video sohbet odaları katılmak. Hayır web kamerası insan görmek için gereklidir. Camfrog tüm güvenlik duvarları, yönlendirici ve kablosuz ağlar arkasında çalışır. Bizim kullanıcı dizini ile görüntülü sohbet yeni insanlar bulmak çok kolay.
       
  ooVoo kadar 12 arkadaş için USB kamera ücretsiz çoklu video chat istemcisi, Video chat için bir yazılımdır. Serin bir video mesaj gönderebilirsiniz. Kayıt ve YouTube'a yüklemek. Anında Mesajlaşma.    
       
  ManyCam   web kameranızı eğlenceli özel efektler eklemek, USB kamera için bir yazılımdır. ManyCam Studio Pro geçişler ve daha bir Pro video switcher içine ManyCam dönüyor! Yeni Ses sekmesi Pro ses yayın ve müthiş ses efektleri eklemenizi sağlar. HD Video Desteği ve Yayın Tutanak video ve sabit diskinize ses. Ikinci performans artar kare. Resim içinde Resim şimdi 4 paket ekleme yeteneği ile birlikte yeniden boyutlandırılabilir. Harika yeni video ve ses efektleri!   MyWebcam Yayıncı USB kamera için bir yazılımdır. MyWebcam ınternet hem aracılığıyla ve Cep Telefonu dünyanın her yerinden web kamerası görmek sağlayan bir hizmettir.
       
  MyCam web kamerası, video kaydetmek fotoğraf çekmek ve bunları yönetmek, USB kamera için bir programları indir! JPEG / BMP formatlarında anlık. MJPEG/MP3 AVI formatında video kayıt.   Tango PC için Tango ücretsiz olarak telefon, tablet veya bilgisayarlarda Tango var arkadaşlarınızla arayın!
       
  Küresi Sohbet   Video konferans sesli ve görüntülü sohbet çok partili konferans zengin durum ve AIM, Google Talk, MSN ile anlık mesajlaşma sohbet kullanarak arkadaşlarınız ve ailenizle iletişim halinde tutun da dahil olmak üzere arkadaşları ve ailesi ile canlı ücretsiz, ve Yahoo için bir programları indir ! arkadaşları, grup veya kişisel video konferans.   Yawcam   USB kamera için bir programları indir, Net üzerinde Webcam ile çekilen görüntüleri yayınlamak. Video akışı, Görüntü anlık, web sunucusu, Hareket algılama, FTP-yükleme Dahili.
       
  WebCamImageSave USB kamera, kolayca kameradan seçtiğiniz saniye her sayısı bir fotoğraf çekimi sağlayan basit WebCam yakalama programı için bir yazılımdır, ve üzerinde (. jpg,. png,. bmp) görüntü dosyası içine kaydedin Disk.   SplitCam USB kamera web kamerası yazılımı arkadaşlarınızla görüntülü görüşmeler sırasında daha olumlu duygular sahibi olmak için serin web kamerası efektleri sunuyor için bir programları indir! Ayrıca SplitCam web kameranızı video akışı bölmek için en kolay yoludur.