Programları indir ücretsiz

     
 

    Video akışı ücretsiz programları indir

       
       
       
       
  BroadCam Video Streaming Yazılımı Internet üzerinden video bedava, Akış ve Yayın streaming video için bir yazılımdır. Internet Video akışları web kamerası veya video girişinden yayın tüm popüler tarayıcılarda oynamak için web sıkıştır ve video akışı canlı veya kaydedilmiş video ekleyin.   PeerStreamer , video akışı ücretsiz bir yazılımdır açık kaynak kodlu bir P2P Medya NAPA-ŞARAP Avrupa araştırma projesinin bir parçası olarak geliştirilen, C ile yazılmış çerçeve Akış olduğunu. Bu dere görselleştirmek için medya akışları, kanal oluşturulması için bir kaynak uygulama ve bir oyuncu uygulamaların etkin dağıtım için bir akarsu motoru içerir.
       
  FreeCast peer-to-peer akışı sağlar akış video bedava, Java uygulaması için bir yazılımdır. Basit bir DSL bağlantısı dinleyici çok sayıda mümkün bir dere yayın yapar.   Akış ~ 2 ~ Akış video bedava, sonraki Üretimi Akış akışı için bir yazılımdır. Akım-2-Akış noktaya yayın +, yeni nesil akış protokolü uygular. Multicast + daha verimli ve doğrudan akışı (örneğin shoutcast / icecast) daha az bant genişliği gerektirir.
       
  P2P-Radyo Akış Peer to Peer video ücretsiz akarsu için bir programları indir vardır. P2P-Radyo bir peer-to-peer bir şekilde Internet üzerinden ses ve video akışı (MP3/OGG ​​Vorbis / NSV) dağıtabilirsiniz bir programdır. Bu P2P-Radyo ile kendi internet radyo istasyonu oluşturmak için!

P2P-Radyo Java programlanmış ve Windows, Mac OS X, Linux ve diğer birçok sistemleri üzerinde çalışır.

 

  Trevbus Eğer yapımında bir yayıncı veya üreticisi, video akışı ücretsiz bir yazılımdır? Eğer duydum istediğiniz bir mesaj var mı? Ana akım medya aşağı alıyor mu?
       
  VideoTyrant  Bit-Torrent ağ üzerinden video akışı, video ücretsiz akarsu için bir yazılımdır. Bu program özellikle kodlu sel ya da bir şey gerektirmez. Tüm akışı gücü ile Azureus bir GUI vardır.   Goalbit kalitesini koruyarak herkese yüksek bant genişliği canlı video içeriği dağıtma yeteneğine sahip bir açık kaynak video akışı platformudur. Eğer Goalbit Media Player ile ne yapabilirim. Web üzerinde Goalbit video akışı oynatmak ve kaydetmek. Kendinizi canlı yayın.