Programları indir ücretsiz

     
 

    Ücretsiz video yakalama için programları indir

       
       
       
       
  Camstudio ücretsiz video yakalama için bir yazılımdır, (bilgisayarınızdaki tüm ekran ve ses aktivite kayıt ve endüstri standardı AVI video dosyaları oluşturmak ve dahili SWF Üretici yalın içine bu AVIs açabilirsiniz, ortalama, bant genişliği dostu Akış Flash videolar kullanarak SWF).   Debut Video Capture dakika içinde video yakalama bir web kamerası ücretsiz, video kaydetmek, kayıt cihazı veya ekran video yakalama, kayıt aslında yakalayan bir web kamerası, video, ekran, ya da böyle bir VHS kaydedici gibi video giriş aygıtları bir şey için bir programları indir indirme.
       
  Video ücretsiz Ekran video yakalama için bir programları indir, video bilgisayarınızın ekranında etkinliklerini kaydetmek. Sen bütün ekran kayıt veya ekranın sadece bazı alanlarda olabilir. FLV ve SWF video formatlarını herhangi bir ek codec kurulum gerektirmez.   Photobie video yakalama için bir programları indir, gelişmiş ekran yakalama ve fotoğraf çerçevesi düzenleme özellikleri ile resim editörü.
       
      taksi video yakalama, için bir yazılımdır video yakalama / 3D grafik uygulamaları (oyunlar gibi) kayıt için ekran yakalama aracı. DirectX, OpenGL, veya GDI kullanarak hemen hemen her windows uygulaması yakalamak ve PNG herhangi bir yüklü VFW codec veya tek kare kullanarak bir AVI dosyası oluşturabilirsiniz.
       
  Greenshot ücretsiz video yakalama için bir programları indir, hızlı bir şekilde seçilen bölge, pencere veya tam ekran ekran görüntülerini oluşturmak, hatta Internet Explorer komple (kaydırma) web sayfaları yakalayabilir.   Screenshot Captor ücretsiz video yakalama için bir programları indir olduğunu , kapma manipüle, not alma, ve ekran paylaşımı için bir araç.