Programları indir ücretsiz

     
 

    Ücretsiz karıştırma fotoğraf için programları indir

       
       
       
       
  Image Inc katmanları ve maskeler kullanarak ücretsiz oluşturun görüntü kompozisyonlar karıştırma fotoğraf için bir yazılımdır. Birlikte birden fazla fotoğraf karışımı, ilginç doku bindirmeleri oluşturmak, ya da görüntüleri kenar ve çerçeve efektleri ekleyin.   Morpheus Photo Mixer iki fotoğraf arasında yüzleri ve vücut parçaları karıştırır fotoğraf karıştırma ücretsiz kompozisyon programları indir için bir yazılımdır. Birisi (ya da bir şey) başka vücut üzerine bir kişinin başının yerleştirin veya varsayımsal bir üçüncü kişi oluşturmak için iki kişinin komik özelliklerini bir araya getirmektedir.
       
  Shape Collage karıştırma fotoğraf için bir yazılımdır ücretsiz sadece birkaç fare tıklaması ile bir dakikadan az bir sürede resim kolajları oluşturmak. Fotoğraf otomatik olarak ve akıllıca çok hızlı patentli yöntemi kullanılarak yerleştirilir. Kolajlar yapmak için bilgisayarınızda veya web fotoğraf kullanın. Herhangi bir hayal şekil veya form kolajlar yapmak.   ScrapbookFlair aileniz ve arkadaşlarınızla ücretsiz paylaşın albümler karıştırma fotoğraf için bir yazılımdır. Dakika içinde dijital fotoğraflardan güzel albüm sayfaları olun. Muhteşem arka planlar, bezemeler ve tasarım şablonları ücretsiz erişim.
       
  EM Ücretsiz Photo Collage   fotoğraf karıştırma ücretsiz eğlence için bir yazılımdır ve çok fotoğraflarınızı etkileyici fotoğraf kolaj ve dijital albümler yapmak için aracı kolay kullanımlı. Eğer kağıt üzerinde birden fazla fotoğraf düzenlemek, arka plan olarak favori fotoğraf seçin, daha sonra, çerçeve ekleme yerlerinin değiştirilmesi ve bindirme sırasını değiştirerek, ve maske şablonları ile görüntü onları birleştirme, döndürme, yeniden boyutlandırma gibi, onlara işlemleri uygulamak. Ayrıca bir kolaj şablonları seçebilirsiniz, unutulmaz hediyeler ve keepsakes oluşturmak için fotoğraflarınızı sürükle ve bırak.   webGobbler kendi bilgisayarınızdan fotoğraf mozaik resimler oluşturmak için olanak sağlayan karıştırma fotoğraf için bir yazılımdır. Bir fotoğraf mozaik resim bir mesafeden, yeni bir resmin görünümünü oluşturmak için bir araya geliyor, böyle bir şekilde bir araya donatılmıştır küçük fotoğraf oluşur.
       
  Fusion birinde aynı sahnenin birkaç görüntü birleştirme sağlar.   Foto-Mosaik kendi fotoğraflarınızı birçok küçük resimler (fayans), oluşan mozaik resimler, oluşturmak için yardımcı olur.

 

       
  Fotoğraf Çerçeveleri ve Efektler , dijital fotoğraf çerçeveleri, sınırları ve filtre efektleri eklemenizi sağlar fotoğraf efektleri ücretsiz, dijital fotoğraf aracı için bir yazılımdır.   Funny Photo Maker   fotoğraf karıştırma efektleri için bir yazılımdır 150 ile fotoğrafları düzenlemek yardımcı olur + kolayca görkemli fotoğraf çerçeveleri, yüz eğlence ve sanatsal efektler, resim dosyası ve GIF animasyon ihracat fotoğraf ve sanat ve ilginç başyapıt halinde fotoğrafları döner! Zengin Fotoğraf Çerçeveleri: reklam panoları, olaylar, celebraties, oyunlar, vb Yüz Eğlence etkiler: popüler yıldızlarından, hayvanlar, film sahneleri, vb Muhteşem sanatsal 3D fotoğraf düzenleme efektleri, Tam özelleştirme ayarları; Komik ifadeler.
       
  Fotoğraf! Editörü fotoğraf karıştırma efektler için,, anında kırmızı göz kaldırma görüntünün renk geliştirmek, komik karikatürler yapmak, şaşırtıcı ışık efektleri eklemek, düzeltmek, yeniden örnekleme ve kırpma görüntüleri bir yazılımdır. Denoise aracı kötü ışık koşullarında yapılan dijital görüntülerden dünyanın en iyi etkili kaldırmak için parlaklık ve renk gürültü biridir. Ayrıca portre fotoğrafları en iyi yapmak için filtre rötuş komple bir set sunuyor Makyaj aracı takdir edecektir.   PhotoScape Taşınabilir fotoğraf efektleri eğlenceli ve fotoğraf düzeltmek ve geliştirmek sağlayan kolay fotoğraf düzenleme yazılımı için bir yazılımdır. özel efektler dahil.
       
  PhotoFiltre Taşınabilir fotoğraf efektleri tam bir resim rötuş programı için bir yazılımdır. Ayrıca özellikleri mürekkep veya mozaik etkileri   PhotoFiltre   programı, görüntü düzenleyici ve iyileştirici, noktacılık, bulmaca etkisi, 100'den fazla filtreler rötuş fotoğraf efektleri tam bir resim için bir yazılımdır.
       
  PhotoShine Eğer, komik güzel ve en sevdiğiniz fotoğrafları için etkileri göz alıcı geçerli sağlayacak fotoğraf efektleri için bir yazılımdır. farklı güzel şablonlar içine fotoğraf ekleyerek fotoğraf kolaj yapmak için kolay bir yol sağlar   Pixlr-o-matic özel bir şey halinde fotoğrafları yapmak için bir güzel, Instagram benzeri bir uygulama olduğunu. Güzel görünümlü eski halinde fotoğrafları çevirmek ve retro enstantane! Bu eğlenceli ve basit karanlık oda ile bir iki üç kadar kolay filtre, aydınlatma ve sınırları uygulayabilirsiniz.
       
  FotoSketcher   bir kroki, bir resim ya da bir çizim içine dijital fotoğraflarınızı dönüştürün. 20'den fazla farklı stilleri kalem eskiz gelen suluboya veya yağlıboya tablolar, kalem ve mürekkep çizim ve karikatürler için kullanılabilir.   Sketch Photo   mükemmel kroki için bir fotoğraf dönüştürmek ve boya sulu boya.
       
  Karikatürist    Bu kompakt ve kolay kullanımlı grafik yazılımı birkaç dakika yaratıcı çözgü efektler uygulayarak komik karikatürler veya gerçekçi görüntüler oluşturmak için bile bir bilgisayar acemi sağlar.   Kolay Fotoğraf Efektleri   hiç bulacaksınız fotoğraf editörü kullanmak için belki de en kolay fotoğraf efektleri için bir yazılımdır. Bir düğmeye sadece bir tıklama ile, siyah-beyaz sanat halinde görüntüleri dönüştürmek onları eski sepya görünüm vermek ya da serin bir film efekti uygulayabilirsiniz.
       
  Face Control fotoğraf efektleri plug-in için bir yazılımdır fotoğraflardan karikatür yapmak için, yüz ifadesi sentezi için hassas bir araçtır, ve animasyonlu portre oluşturulması için.   Düzgün yüz fotoğraf efektleri özel bir fotoğraf düzenleme yazılımı için bir yazılımdır. Bazen fotoğrafı yüz derisinin ince görünmüyor. Smoother kolay ve hızlı bir şekilde yüz cildi ve fotoğrafı daha güzel yapar.