Programları indir ücretsiz

     
 

     USB stick için programları indir

       
       
       
       
  PortableApps.com , USB stick için bir yazılımdır taşınabilir bir aygıt veya bulut sürücüde tüm favori uygulamaları taşımak ve herhangi bir bilgisayarda kullanabilirsiniz sağlar. Şimdi tüm yer imlerini ve uzantıları, tam ofis paketi, fotoğraf editörü, bütün müzik koleksiyonu, en sevdiğiniz oyunları, geliştirme araçları ve daha fazlası ile kendi tarayıcı olabilir.   Re-Enable , USB stick için bir programları indir Virüsler, Malware, Truva atları kaynaklanan hasar üzerinde sol onarmak için tasarlanmıştır.
       
  Lupo PenSuite ihtiyacı USB stick, her için herkes all-in-one için taşınabilir programları indir ücretsiz toplanması için bir yazılımdır 28 dilde tercüme tamamen ücretsiz ve taşınabilir hiçbir casus programları indir, reklam yazılımı veya virüs, kullanmak ve 160 programlar üzerinde kişiselleştirmek için kolay ve oyunlar programlar ve oyunlar binlerce dahil.    
       
  PeToUSB önyüklenebilir USB için bir yazılımdır    biçimlendirme ve yapma önyüklenebilir, USB Flash Bellek Sürücüler ve USB diskler ve isteğe bağlı olarak başarılı bir mübadele / WinPE cihaza inşa çıktı kopyalamak için uygulama. Bir cihaz üzerinde MBR yedekleme / geri yükleme seçeneği vardır.   EasyBCD saniyede önyüklenebilir USB çift çizme PC'niz için bir yazılımdır. Gelen ve USB sürücüler, ISO görüntüleri, sanal diskler, ve daha fazla içine hem Boot. Her yerde Boot. Her yerde sizinle alabilir onarım programları ile önyüklenebilir USB bellekler oluşturun. Felaket karşı koruyun. Yağmurlu bir gün hazırlanmak için kurtarma programları ya da güvenli modda önyükleme kayıtları oluşturun. Ağrısız düzenleme. , Yeniden adlandırmak kaldırmak, yapılandırmak ve kapris girişleri yeniden ekleyin. Zor sorunları çözmek. Windows sorun giderme yedeklemek ve bootloader onarım, ve daha EasyBCD kullanın. NeoGrub ile güçlü bir betimleme Sen, bölümleri gizlemek aktif bayrakları değiştirmek ve karmaşık çizme senaryolar yaratma gücüne sahip olacak.
       
  uSbuntu Canlı Creator önyüklenebilir USB Linux çalıştıran, taşınabilir önyüklenebilir ve sanallaştırılmış USB bellek oluşturur için bir yazılımdır.   EaseUs Disk Copy önyüklenebilir USB kopyalama ve yedekleme sabit disk tüm için bir programları indir, bu önyükleme sorunları ile size yardımcı olabilir. Dahili yanma özellikleri kolayca tüm diski kopyalamak için otomatik CD / DVD oluşturma olun. Bölme kopyalama ve Disk kopyalama: Kopyala bir CD ile sektör tarafından başka bir sektöre bir bölüm / disk. Orijinal% 100 kimlik ile sabit diskler ve bölümlerin fiziksel 1:1 kopya (klon) yapmak için sektörün kopyası Sektörü.