Programları indir ücretsiz

     
 

     USB kamera için programları indir

       
       
       
       
  ooVoo kadar 12 arkadaş için USB kamera ücretsiz çoklu video chat istemcisi, Video chat için bir yazılımdır. Serin bir video mesaj gönderebilirsiniz. Kayıt ve YouTube'a yüklemek. Anında Mesajlaşma.   Camfrog Video Chat   , katılmak ya da ücretsiz chat odaları için kendi oluşturmak USB kamera için bir yazılımdır. Özel Bedava Video ve Ses Aramalar Çağrı ve özel arkadaşlarınız bakınız ya da kullanıcı dizininde yeni birini karşılamak. Video chat 1-on-1 ve video sohbet odaları katılmak. Hayır web kamerası insan görmek için gereklidir. Camfrog tüm güvenlik duvarları, yönlendirici ve kablosuz ağlar arkasında çalışır. Bizim kullanıcı dizini ile görüntülü sohbet yeni insanlar bulmak çok kolay.
       
  ManyCam   web kameranızı eğlenceli özel efektler eklemek, USB kamera için bir yazılımdır. ManyCam Studio Pro geçişler ve daha bir Pro video switcher içine ManyCam dönüyor! Yeni Ses sekmesi Pro ses yayın ve müthiş ses efektleri eklemenizi sağlar. HD Video Desteği ve Yayın Tutanak video ve sabit diskinize ses. Ikinci performans artar kare. Resim içinde Resim şimdi 4 paket ekleme yeteneği ile birlikte yeniden boyutlandırılabilir. Harika yeni video ve ses efektleri!   MyWebcam Yayıncı USB kamera için bir yazılımdır, MyWebcam ınternet hem aracılığıyla ve Cep Telefonu dünyanın her yerinden web kamerası görmek sağlayan bir hizmettir.
       
  MyCam web kamerası, video kaydetmek fotoğraf çekmek ve bunları yönetmek, USB kamera için bir programları indir! JPEG / BMP formatlarında anlık. MJPEG/MP3 AVI formatında video kayıt.   Tango PC için Tango ücretsiz olarak telefon, tablet veya bilgisayarlarda Tango var arkadaşlarınızla arayın!
       
  Küresi Sohbet Sesli ve görüntülü sohbet çok partili konferans dahil olmak üzere arkadaşları ve ailesi ile yaşıyor. AIM, Google Talk, MSN ve Yahoo! arkadaşları, grup ya da kişisel video konferans ile zengin varlığı ve anlık mesajlaşma Sohbet kullanarak arkadaşlarınız ve ailenizle iletişimde kalın.   Yawcam   USB kamera için bir programları indir, Net üzerinde Webcam ile çekilen görüntüleri yayınlamak. Video akışı, Görüntü anlık, web sunucusu, Hareket algılama, FTP-yükleme Dahili.
       
  WebCamImageSave USB kamera, kolayca kameradan seçtiğiniz saniye her sayısı bir fotoğraf çekimi sağlayan basit WebCam yakalama programı için bir yazılımdır, ve üzerinde (. jpg,. png,. bmp) görüntü dosyası içine kaydedin Disk.   SplitCam USB kamera web kamerası yazılımı arkadaşlarınızla görüntülü görüşmeler sırasında daha olumlu duygular sahibi olmak için serin web kamerası efektleri sunuyor için bir programları indir! Ayrıca SplitCam web kameranızı video akışı bölmek için en kolay yoludur.