Programları indir ücretsiz

     
 

    Ses kaydı ücretsiz programları indir

       
       
       
       
  WavePad Make etkileri, gürültü azaltma, VST ekleyebilir, ses ve diğer ses kayıtları, kayıt ve düzenleme mp3, müzik ve diğer ses dosyalarını düzenlemek, ücretsiz ses kaydı için bir yazılımdır.   Power Sound Editor   ses kaydı ücretsiz, düzenlemek ve karıştırmak için sesleri, kendi müzik, ses veya diğer ses dosyalarını kaydetmek, düzenlemek, diğer ses veya müzik parçaları ile karıştırarak, Reverb için gereken her şeyi, için bir programları indir Chorus ve Echo ve bir CD yakmak. 
       
  Audacity   ses kaydı ücretsiz, kapsamlı ses kaydedici ve düzenleme yazılımı, Tutanak canlı ses, dijital kayıtları veya CD, Düzen Ogg Vorbis, MP3, WAV veya AIFF ses dosyaları, kesme, kopyalama, ekleme veya karışımı sesler içine bantları ve kayıtları dönüştürme için bir programları indir birlikte, hız veya kayıt adım değiştirin.   Free Sound Recorder   ses kayıt ücretsiz, ses kaydı için bir programları indir, akarsu kaydetmek ve kayıt MP3 ve WAV
       
  Ücretsiz Audio Recorder   ses kaydı ücretsiz bir yazılımdır, Mp3 için tüm analog kayıtları dönüştürmek    
       
  MP3myMP3   ücretsiz ses kaydı için bir programları indir, internet akışları da dahil olmak üzere, bilgisayarınız yapan herhangi bir ses kaydı.