Programları indir ücretsiz

     
 

    Ses kaydı ücretsiz programları indir

       
       
       
       
  LMMS                                                   PC'nizde müzik beste ve oluşturmak için ses kayıt ücretsiz bir program için bir yazılımdır. Müzik karıştırma programları indir ücretsiz program indir.   Audacity                                                       ses kayıt ve düzenleme müzik, WAV, AIFF ve MP3 gibi dijital ses formatları için ücretsiz bir yazılımdır.
       
  WavePad                                              ses kaydı ücretsiz bir yazılımdır m AKE ve düzenleme ses, müzik ve diğer ses kayıtları. zaman  ses düzenleme  dosyaları daha sonra, kayıtların kopyalama ve yapıştırma parçaları kesebilir  efektler eklemek  yankı, genişletme ve gürültü azaltma gibi. WavePad bir olarak çalışan wav veya mp3 editör  ama aynı zamanda vox, gsm, wma, gerçek ses, au, aif, FLAC, OGG ve daha fazlasını içeren diğer dosya formatlarını destekler.   Power Sound Editor                                 ses kaydı ücretsiz bir yazılımdır düzenleme ve ses karıştırın. Sen, kendi müzik, ses veya diğer ses dosyalarını kaydetmek düzenlemek, diğer ses veya müzik parçaları ile karıştırarak, Reverb, Chorus ve Echo gibi efektler ekleyin ve bir CD, yazı üzerine yakmak için Ücretsiz Power Sound Editor kullanabilirsiniz Bu, World Wide Web veya e-posta üzerinde.
       
  MAGIX Music Maker                                     ses kaydı ücretsiz bir yazılımdır Mükemmel ama karmaşık bir araç alma müzik.   Wavosaur                                      Wavosaur, wav editörü, işleme ve kayıt sesleri, wav ve mp3 dosyaları müzik düzenleme ve müzik yapma için ücretsiz bir programdır.
       
  Anvil Studio
ses kaydı ücretsiz f için bir programları indir karıştırma ve mastering, düzenleme kadar MIDI kompozisyon rom kayıt ve üzerinde, bu kayıt programları indir işi yapmak için gereken tüm araçlara sahiptir.
  Easy Music Composer Ücretsiz
Otomatik besteci.
       
  Çekiç Ritim İstasyonu                      Roland TR-909 benzer ücretsiz ve kolay programları indir   Gitar Guru                                           gitar sevdikleri şarkıları çalmak oynatmayı öğrenin. Akustik, elektrik veya bas gitar öğrenin. Bas Guru oturumlar ile bas parçaları öğrenin. 2.000 şarkı üzerinde artık.
       
  REAPER                                            kendi şarkıları ve müzik oluşturmak ve düzenlemek. Tek bir editörü birlikte birden fazla MIDI öğeleri veya dosyalarını düzenleme   AIMP                                                     bir ses dönüştürücü, yakalama ve etiket editörü içerir multimedya oynatıcı gelişmiş.
       
  Zulu DJ                                           yazılımı DJ, amatör ve profesyonel DJ'ler için karıştırma müzik için komple bir çözümdür.   Ots Pikap Ücretsiz                              müzik severler için gerçek zamanlı karıştırma Programı.
       
  TrakAx                                                  ses kaydı ücretsiz bir yazılımdır kolay bir şekilde profesyonel müzik ve video karışımları oluşturmak için program. Müzik karışımları oluşturun - Beat-eşleme ve otomatik çapraz geçiş bir Pro gibi karıştırmak sağlar - kesim örnekleri, kendi vokal, bir DJ gibi karıştırılır.   Free Audio Editor                                    ses kaydı ücretsiz bir yazılımdır c CD müzik, kayıt, vinil plak ve kasetleri yapmak için omplete düzenleme programı.
       
  Virtual DJ                                                ritmi saati ile Müzik karıştırıcı. ihtiyacınız olan tüm araçları ile bir program: - MP3 veritabanı - Tam otomatik mix - Işıklar kontrolü - Kontrol cihazları - Music Video & Karaoke.   DarkWave Studio                                Sanal ses stüdyosu kendi müzik oluşturmak için. ES Arpeggiator - Kolay bir MIDI klavye ile Karmaşık Arpejler oynamak için. ES Controlchangeye Mapper - Bir Endeks diğerine için harita denetim değiştir Olaylar. ES MIDI Giriş - Müzik Klavye itibaren Oynat Aletleri. ES MIDI Çıkış - Sıra Harici MIDI Synthesizer. ES Mikser - 2 Yardımcı Parçalar ile 8 Parça Stereo Mikser. ES DGenR8 - Roland TR-909 Aromalı Drum Beats sentezleme. ES BassHead - Top Notch Sanal Analog Eksiltici Synthesizer. ES SpatialVerb - en yumuşak Ses ile Gerçekçi Reverb Etkileri. Stomp ES - Klasik Techno Kick Drum dinlediğiniz Bu sentez. ES AntiAlias ​​- 32x Dijital Örnekleme Filtre. ES QuadDelay - Trippy Echo Etkileri için.
       
  Kalp pili Editörü                                müzik karışımları oluşturun ve net bunları paylaşmak   Mixxx                                                      ücretsiz, açık kaynak DJ yazılımı, canlı karışımları yapmak için gereken her şeyi verir.
       
       
  Cool Record Edit Pro  ses kaydı ücretsiz m için bir programları indir herhangi bir dış kaynaktan AKE yüksek kaliteli ses kayıtları. Cool Record Edit Pro ses kartı herhangi bir hat üzerinden herhangi bir ses geçen kaydedebilirsiniz. Örneğin, ses harici bir program (internet yayınları ve internet-telefon konuşmaları oynatma dahil), bir mikrofon ses, harici bir LP, kaset, CD / DVD oynatıcı, AM / FM / Uydu radyo tarafından geri çalınan kaydedebilirsiniz , vs   Ücretsiz Ses Kaydedici medya oynatıcı, internet radyo yayını, kaset ve benzeri oynadığı ses gibi herhangi bir ses yakalamak için yeteneğine sahip bir ses kayıt yazılımıdır. Kayıtları istediğiniz zaman onları keyfini müzik çalar için doğru biçimi MP3/WMA/WAV/OGG olarak kaydedilir. Ücretsiz bir de program kayıt destekler ve favori web radyo programı asla kaçırmayacaksınız.
       
      MP3myMP3 ses kaydı ücretsiz bir yazılımdır r ECORD bilgisayarınızın internet akışları da dahil olmak üzere, herhangi bir ses yapar. Herhangi bir DirectSound uyumlu ses kartı Kayıtlar gelen kayıt. WAV veya. Gerçek zamanlı olarak MP3 formatında kaydedilir.