Programları indir ücretsiz

     
 

     Sabit disk onarım ücretsiz programları indir

       
       
       
       
  EASEUS Data Recovery Wizard Free Edition Windows 2000 / XP altında programları indir kazasında kayıp veri, biçimlendirilmiş ya da bozuk sabit disk sürücüsü, virüs saldırısı, kayıp bölümleri ve diğer bilinmeyen nedenler de dahil olmak üzere tüm veri kaybı sorunları onarmak için ücretsiz ve en iyi sabit disk veri kurtarma yazılımı / 2003 / Vista / 2008/7. Bu orijinal dosya adları ve depolama yolları ile biçimlendirilmiş bölümleri veri kurtarır. Ayrıca, ücretsiz veri kurtarma yazılımı dinamik disk, RAID ve ext2/ext3 dosya sistemi ile çalışır. Ve bu ücretsizdir 1GB veri kurtarmak olabilir.   TestDisk sabit disk onarım ücretsiz kurtarmak kayıp bölümleri ve / veya tekrar olmayan boot diskler önyüklenebilir yapmak için bir yazılımdır.
       
  Sabit Disk ScanDisk Pro sabit disk onarım ücretsiz bir programları indir bulur ve küme, fiziksel, ve dosya konumu hataları da dahil olmak üzere, sabit diskinizde hataları giderir    
       
  CCleaner Windows PC temizliği için boş sabit disk onarım için bir yazılımdır. Bu çevrimiçi gizliliğinizi korur ve bilgisayarınızı daha hızlı ve daha güvenli hale getirir. Registry Cleaner kullanılmayan ve eski kayıt defteri girdilerini kaldırın.   Advanced SystemCare sabit disk onarım ücretsiz koruma, onarım, temiz ve PC optimize için bir yazılımdır. Sisteminizin dahili güç serbest Windows kadar bu ayarlar. Dramatik kadar 400 tarafından sistemi ve Internet performansı hem de artırır. Tek bir tıklama ile, tarar ve onarım on PC sorunları ve gizli güvenlik tehditlerine karşı PC'nizi korur.
       
  Recuva bilgisayar onarım ücretsiz bir programları indir Windows bilgisayar, Geri Dönüşüm Kutusu, dijital kamera kartı, ya da MP3 çalar silinmiş dosyaları kurtarır olduğunu.   Unlocker kilidini dosyaları Windows'un silmek izin vermez.
       
  Glary Utilities  sabit disk onarım ücretsiz düzeltmek için, PC korumak ve korumak, hızlandırmak bir yazılımdır.   PC Wizard   donanım algılanması için sabit disk onarım ücretsiz sistem bilgi programı için bir programları indir değil, aynı zamanda biraz daha analizidir.
       
  Revo Uninstaller   programları indir kaldırmak ve kolayca bilgisayarınızda yüklü istenmeyen programları kaldırmak için yardımcı olur! Eğer kaldırma sorunları var ve "Windows Program Ekle veya Kaldır" Denetim Masası uygulamasında bunları kaldıramazsınız bile.   RegSeeke   bilgisayar onarım ücretsiz yönetmek ve Windows kayıt defterini temizlemek için bir yazılımdır.
       
  HDD Low Level Format Tool   bir SATA, IDE, SAS, SCSI veya SSD sabit disk sürücüsü silmek ve Düşük Level Format olabilir.    
       
  Defraggler   Disk Birleştirme tüm sabit disk veya tek tek dosyaları dolandırmak   HDClone sabit diskler ve diğer medya özdeş 1:1 kopya oluşturma. Kopya göç ya da veri kurtarma için de komple tesisler yedeklemek için büyük olanlar üzerine küçük sürücüler.