Programları indir ücretsiz

     
 

     Ocr ücretsiz programları indir

       
       
       
       
  Ücretsiz OCR  ocr ücretsiz bir Windows yazılımıdır, bir Windows yükleyici içerir ve kullanımı çok basit ve çok sayfalı tiff en, faks belgeleri gibi sıkıştırılmış Tiff en kendi Tesseract motoru okuyamaz hangi dahil olmak üzere çoğu görüntü türlerini destekler.                                         ScanWiz kullanımı çok basit ocr için bir yazılımdır ve pdf tarama destekler ve sıkıştırılmış TIFF yanı sıra diğer birçok popüler görüntü dosyaları gibi belgelerin kaydedebilirsiniz.
       
  Ücretsiz Resim OCR ocr için bir yazılımdır olasılığı herhangi bir taranan belge veya görüntü içindeki bir metin tanımayı sağlayan ve tamamen, seçilebilir aranabilir ve düzenlenebilir yapabilirsiniz. Genellikle çalıştıkları ile belgelerin taranmış PDF veya görüntü formatında olduğunda, her zaman bu süreçleri yürütmek için Ücretsiz Resim OCR için çare olabilir. Ücretsiz Resim OCR çok hızlı optik tanıma altyapısı vardır ve sorunsuz bir metin belgesine herhangi bir PDF dönüştürme imkanı sağlar.   PDF-XChange Viewer OCR görüntü taranır / tabanlı PDF tam metin PDF dosyalarını aranabilir yapmak var.
       
  Gelişmiş OCR Ücretsiz   ocr için bir programları indir, taranmış PDF veya TXT veya Microsoft Word resim dosyası ihracat. PDF OCR bir PDF dosyası alır basit bir araçtır, daha sonra eklenen metin katmanı olan yeni bir nokta üretir, bu nedenle PDF okuyucu tarafından aranabilir var ve masaüstü arama uygulamasıdır tarafından dizine olabilir, ama basıldıklarında da aynıdır.   EasyScan   ocr basit bir resim tarama aracı için bir yazılımdır. EasyScan Tarayıcılar sürücüleri Twain standart arayüz yeteneklerini kullanarak masaüstü tarayıcı için bir kazanım arayüz.
       
  WinScan2PDF ocr WinScan2PDF için bir yazılımdır belgeleri taramak ve herhangi bir yüklü tarayıcı kullanarak bir PDF olarak bilgisayarınıza kaydetmek için izin veren bir çok küçük (~ 40k) ve taşınabilir bir programdır.   jOCR   metin alanları ile fotoğraf çekme ve TXT aktarabilirsiniz. JOCR ekrandaki görüntü yakalama ve metin için çekilen görüntü dönüştürmek sağlar. Bu, metni kopyalanamaz korumalı dosyaları canlandırmak için yararlıdır.