Programları indir ücretsiz

     
 

    Müzik ücretsiz programları indir

       
       
       
       
  LMMS                                                    PC'nizde müzik beste ve oluşturmak için bir yazılımdır. Müzik karıştırma programları indir ücretsiz program indir.   Audacity                                                    müzik kayıt ve düzenleme için ücretsiz programları indir, WAV, AIFF ve MP3 gibi dijital ses formatları.
       
  WavePad                                            ses, müzik ve diğer ses kayıtları yapın ve düzenleyin. Ses dosyalarını düzenlerken kesme, kopyalama ve yankı, genişletme ve gürültü azaltma gibi efektler ekleyebilirsiniz sonra kayıtların parçaları yapıştırabilirsiniz. WavePad awav veya mp3 editör olarak çalışıyor ama aynı zamanda vox, gsm, wma, gerçek ses, au, aif, FLAC, OGG ve daha fazlasını içeren diğer dosya formatlarını destekler.   Power Sound Editor                              size sesleri düzenlemek ve karıştırmak için ihtiyacınız olan her şey. Sen, kendi müzik, ses veya diğer ses dosyalarını kaydetmek düzenlemek, diğer ses veya müzik parçaları ile karıştırarak, Reverb, Chorus ve Echo gibi efektler ekleyin ve bir CD, yazı üzerine yakmak için Ücretsiz Power Sound Editor kullanabilirsiniz Bu, World Wide Web veya e-posta üzerinde.
       
  MAGIX Music Maker                             Mükemmel ama karmaşık bir araç alma müzik.   Wavosaur                                      Wavosaur, wav editörü, işleme ve kayıt sesleri, wav ve mp3 dosyaları müzik düzenleme ve müzik yapma için ücretsiz bir programdır.
       
  Anvil Studio
Kayıt ve düzenleme çok kanallı MIDI ve dijital ses.
  Easy Music Composer Ücretsiz
Otomatik besteci.
       
  Çekiç Ritim İstasyonu                      Roland TR-909 benzer ücretsiz ve kolay programları indir   Gitar Guru                                           gitar sevdikleri şarkıları çalmak oynatmayı öğrenin. Akustik, elektrik veya bas gitar öğrenin. Bas Guru oturumlar ile bas parçaları öğrenin. 2.000 şarkı üzerinde artık.
       
  REAPER                                            kendi şarkıları ve müzik oluşturmak ve düzenlemek. Tek bir editörü birlikte birden fazla MIDI öğeleri veya dosyalarını düzenleme   AIMP                                                     bir ses dönüştürücü, yakalama ve etiket editörü içerir multimedya oynatıcı gelişmiş.
       
  Zulu DJ                                          yazılımı DJ, amatör ve profesyonel DJ'ler için karıştırma müzik için komple bir çözüm. Müzik karıştırma programları indir ücretsiz program indir.   Ots Pikap Ücretsiz                              müzik severler için gerçek zamanlı karıştırma Programı. Müzik karıştırma programları indir ücretsiz program indir.
       
  TrakAx                                          profesyonel müzik ve video oluşturmak için program kolay bir şekilde karıştırır. Müzik karışımları oluşturun - Beat-eşleme ve otomatik çapraz geçiş bir Pro gibi karıştırmak sağlar - kesim örnekleri, kendi vokal, bir DJ gibi karıştırılır. Müzik yazılımı ücretsiz program indir karıştırma.   Free Audio Editor                                   CD müzik, kayıt, vinil plak ve kasetleri yapmak için komple düzenleme programı.
       
  Virtual DJ                                                ritmi saati ile Müzik karıştırıcı. ihtiyacınız olan tüm araçları ile bir program: - MP3 veritabanı - Tam otomatik mix - Işıklar kontrolü - Kontrol cihazları - Music Video & Karaoke. Müzik karıştırma programları indir ücretsiz program indir.   DarkWave Studio                                 Sanal ses stüdyosu kendi müzik oluşturmak için. ES Arpeggiator - Kolay bir MIDI klavye ile Karmaşık Arpejler oynamak için. ES Controlchangeye Mapper - Bir Endeks diğerine için harita denetim değiştir Olaylar. ES MIDI Giriş - Müzik Klavye itibaren Oynat Aletleri. ES MIDI Çıkış - Sıra Harici MIDI Synthesizer. ES Mikser - 2 Yardımcı Parçalar ile 8 Parça Stereo Mikser. ES DGenR8 - Roland TR-909 Aromalı Drum Beats sentezleme. ES BassHead - Top Notch Sanal Analog Eksiltici Synthesizer. ES SpatialVerb - en yumuşak Ses ile Gerçekçi Reverb Etkileri. Stomp ES - Klasik Techno Kick Drum dinlediğiniz Bu sentez. ES AntiAlias ​​- 32x Dijital Örnekleme Filtre. ES QuadDelay - Trippy Echo Etkileri için.
       
  Kalp pili Editörü                                müzik karışımları oluşturun ve net bunları paylaşmak   Mixxx                                                      ücretsiz, açık kaynak DJ yazılımı, canlı karışımları yapmak için gereken her şeyi verir. Müzik karıştırma programları indir ücretsiz program indir.
       
       
  Freemake Music Box internette arama müzik şarkı.   Songr  ücretsiz olarak indirebilirsiniz müzik, program sizin için arama ve kolay ve ücretsiz müzik şarkı indirmek hangi ile.
       
  Lyrify  Lyrify ile Spotify müzik için müzik arama şarkı sözleri.   Spotify                                            
       
  Nexus Radio  online radyo   Free Music Zilla