Programları indir ücretsiz

     
 

    Müzik kompozisyonu ücretsiz programları indir

       
       
       
       
  LMMS PC'nizde müzik beste ve oluşturmak için müzik kompozisyonu ücretsiz, program için bir yazılımdır.   Audacity  ücretsiz müzik kompozisyonu için bir programları indir kayıt ve WAV, AIFF ve MP3. dahil olmak üzere müzik, dijital ses formatları düzenleme Müzik kayıt programları indir ücretsiz program indir.
       
  WavePad   , yapmak ve ses, müzik ve diğer ses kayıtları düzenlemek müzik kompozisyonu ücretsiz bir yazılımdır. Ses dosyalarını düzenlerken kesme, kopyalama ve yankı, genişletme ve gürültü azaltma gibi efektler ekleyebilirsiniz sonra kayıtların parçaları yapıştırabilirsiniz. WavePad awav veya mp3 editör olarak çalışıyor ama aynı zamanda vox, gsm, wma, gerçek ses, au, aif, FLAC, OGG ve daha fazlasını içeren diğer dosya formatlarını destekler.   Power Sound Editor   müzik kompozisyonu ücretsiz, size ses düzenlemek ve karıştırmak için gereken her şey için bir yazılımdır. Sen, kendi müzik, ses veya diğer ses dosyalarını kaydetmek düzenlemek, diğer ses veya müzik parçaları ile karıştırarak, Reverb, Chorus ve Echo gibi efektler ekleyin ve bir CD, yazı üzerine yakmak için Ücretsiz Power Sound Editor kullanabilirsiniz Bu, World Wide Web veya e-posta üzerinde.
       
  MAGIX Music Maker   müzik mükemmel serbest kompozisyon, ama karmaşık bir alet yapımı müzik için bir yazılımdır.   Wavosaur müzik kompozisyonu ücretsiz bir yazılımdır ve müzik düzenleme, wav editörü, işleme ve kayıt sesleri, wav ve mp3 dosyaları. 
       
  Anvil Studio
Kayıt ve düzenleme çok kanallı MIDI ve dijital ses.
  Easy Music Composer Ücretsiz
Otomatik besteci.
       
  Çekiç Ritim İstasyonu                      Roland TR-909 benzer ücretsiz ve kolay programları indir.   Gitar Guru                                           gitar sevdikleri şarkıları çalmak oynatmayı öğrenin. Akustik, elektrik veya bas gitar öğrenin. Bas Guru oturumlar ile bas parçaları öğrenin. 2.000 şarkı üzerinde artık.
       
  REAPER                                            kendi şarkıları ve müzik oluşturmak ve düzenlemek. Tek bir editörü birlikte birden fazla MIDI öğeleri veya dosyalarını düzenleme   AIMP                                                     bir ses dönüştürücü, yakalama ve etiket editörü içerir multimedya oynatıcı gelişmiş.
       
  Zulu DJ                                          yazılımı DJ, amatör ve profesyonel DJ'ler için karıştırma müzik için komple bir çözüm.   Ots Pikap Ücretsiz                              müzik severler için gerçek zamanlı karıştırma Programı.
       
  TrakAx   müzik kompozisyonu ücretsiz bir yazılımdır , profesyonel müzik ve video oluşturmak için program kolay bir şekilde karıştırır. Müzik karışımları oluşturun - Beat-eşleme ve otomatik çapraz geçiş bir Pro gibi karıştırmak sağlar - kesim örnekleri, kendi vokal, bir DJ gibi karıştırılır.   Free Audio Editor i müzik kompozisyonu ücretsiz bir yazılımdır , c CD müzik, kayıt, vinil plak ve kasetleri yapmak için omplete düzenleme programı.
       
  Virtual DJ                                                ritmi saati ile Müzik karıştırıcı. ihtiyacınız olan tüm araçları ile bir program: - MP3 veritabanı - Tam otomatik mix - Işıklar kontrolü - Kontrol cihazları - Music Video & Karaoke   DarkWave Studio  müzik kompozisyonu kendi müzik oluşturmak için ücretsiz, sanal ses stüdyosu için bir yazılımdır. ES Arpeggiator - Kolay bir MIDI klavye ile Karmaşık Arpejler oynamak için. ES Controlchangeye Mapper - Bir Endeks diğerine için harita denetim değiştir Olaylar. ES MIDI Giriş - Müzik Klavye itibaren Oynat Aletleri. ES MIDI Çıkış - Sıra Harici MIDI Synthesizer. ES Mikser - 2 Yardımcı Parçalar ile 8 Parça Stereo Mikser. ES DGenR8 - Roland TR-909 Aromalı Drum Beats sentezleme. ES BassHead - Top Notch Sanal Analog Eksiltici Synthesizer. ES SpatialVerb - en yumuşak Ses ile Gerçekçi Reverb Etkileri. Stomp ES - Klasik Techno Kick Drum dinlediğiniz Bu sentez. ES AntiAlias ​​- 32x Dijital Örnekleme Filtre. ES QuadDelay - Trippy Echo Etkileri için.
       
  Kalp pili Editörü  müzik yapmak için bir programları indir ücretsiz müzik karışımları oluşturmak ve net bunları paylaşmak   Mixxx                                                      ücretsiz, açık kaynak DJ yazılımı, canlı karışımları yapmak için gereken her şeyi verir.
       
  ASİT Xpress düzenleme ve karıştırma, müzik kayıt için ASİT programları indir ücretsiz, 10-parça sürümüdür. Daha önce döngü tabanlı müzik oluşturma denedim hiç olsa bile, kullanımı kolay. Sadece, bazı döngüler almak bir parça içine boya ve tekrar oynatın. Herhangi bir döngüler Eğer ASİT Xpress otomatik olarak tempo ve pitch uyduğu için birlikte çalışır seçin. Hazır olduğunda, ACIDplanet.com için şarkı yayınlamak.    
       
  MuseScore müzik kompozisyonu ücretsiz oluşturmak için bir programları indir ücretsiz MuseScore kullanarak, ücretsiz ve açık kaynak gösterim programı için güzel notalar! Bilgisayar oynatma Share puanınızı dinleyin ve puanınızı yazdırmak WYSIWYG editörü ile notalar oluşturun   Sibelius Profesyonel müzik yazım programı. Avid Sibelius 7 üst besteciler, aranjörler, ve yayıncılar taleplerini karşılamak için yeterli gelişmiş, henüz yeni başlayanlar ve öğrenciler için yeteri kadar basit.
       
  TuxGuitar müzik kompozisyonu için bir yazılımdır  çok kanallı tablatura editörü ve oyuncu. TuxGuitar ile, aşağıdaki özellikleri kullanarak müzik oluşturmak mümkün olacak   Finale 2.011   Profesyonel müzik kompozisyonu yazılımı.