Programları indir ücretsiz

     
 

    Müzik düzenleme ücretsiz programları indir

       
       
       
       
  LMMS müzik için bir yazılımdır PC'nizde müzik beste ve oluşturmak için düzenleme ücretsiz, programı.   Audacity  ücretsiz müzik düzenleme için bir programları indir , WAV, AIFF ve MP3 gibi dijital ses formatları. kayıt ve müzik düzenleme için müzik kayıt yazılımı ücretsiz program indir. Müzik ücretsiz indir programları indir yapmak için program.
       
  WavePad   , yapmak ve ses, müzik ve diğer ses kayıtları düzenlemek ücretsiz düzenleme müzik için bir yazılımdır. Ses dosyalarını düzenlerken kesme, kopyalama ve yankı, genişletme ve gürültü azaltma gibi efektler ekleyebilirsiniz sonra kayıtların parçaları yapıştırabilirsiniz. WavePad awav veya mp3 editör olarak çalışıyor ama aynı zamanda vox, gsm, wma, gerçek ses, au, aif, FLAC, OGG ve daha fazlasını içeren diğer dosya formatlarını destekler. Müzik kayıt yazılımı ücretsiz program indir. Araçlar programları indir ücretsiz program indir oyna.   Power Sound Editor   müzik düzenleme ücretsiz, size ses düzenlemek ve karıştırmak için gereken her şey için bir yazılımdır. Sen, kendi müzik, ses veya diğer ses dosyalarını kaydetmek düzenlemek, diğer ses veya müzik parçaları ile karıştırarak, Reverb, Chorus ve Echo gibi efektler ekleyin ve bir CD, yazı üzerine yakmak için Ücretsiz Power Sound Editor kullanabilirsiniz Bu, World Wide Web veya e-posta üzerinde. Müzik kayıt yazılımı ücretsiz program indir.
       
  MAGIX Music Maker   ücretsiz, mükemmel ama karmaşık bir araç alma müzik düzenleme müzik için bir yazılımdır.   Wavosaur müzik düzenleme ücretsiz bir yazılımdır ve müzik düzenleme, wav editörü, işleme ve kayıt sesleri, wav ve mp3 dosyaları. 
       
  Anvil Studio
Kayıt ve düzenleme çok kanallı MIDI ve dijital ses.
  Easy Music Composer Ücretsiz
Otomatik besteci.
       
  Çekiç Ritim İstasyonu                      Roland TR-909 benzer ücretsiz ve kolay programları indir.   Gitar Guru                                           gitar sevdikleri şarkıları çalmak oynatmayı öğrenin. Akustik, elektrik veya bas gitar öğrenin. Bas Guru oturumlar ile bas parçaları öğrenin. 2.000 şarkı üzerinde artık.
       
  REAPER                                            kendi şarkıları ve müzik oluşturmak ve düzenlemek. Tek bir editörü birlikte birden fazla MIDI öğeleri veya dosyalarını düzenleme   AIMP                                                     bir ses dönüştürücü, yakalama ve etiket editörü içerir multimedya oynatıcı gelişmiş.
       
  Zulu DJ                                           yazılımı DJ, amatör ve profesyonel DJ'ler için karıştırma müzik için komple bir çözüm.   Ots Pikap Ücretsiz                              müzik severler için gerçek zamanlı karıştırma Programı.
       
  TrakAx   müzik düzenleme ücretsiz bir yazılımdır , kolay bir şekilde profesyonel müzik ve video karışımları oluşturmak için program. Müzik karışımları oluşturun - Beat-eşleme ve otomatik çapraz geçiş bir Pro gibi karıştırmak sağlar - kesim örnekleri, kendi vokal, bir DJ gibi karıştırılır.    Free Audio Editor müzik düzenleme ücretsiz bir programları indir IIS , c CD müzik, kayıt, vinil plak ve kasetleri yapmak için omplete düzenleme programı.
       
  Virtual DJ                                                ritmi saati ile Müzik karıştırıcı. ihtiyacınız olan tüm araçları ile bir program: - MP3 veritabanı - Tam otomatik mix - Işıklar kontrolü - Kontrol cihazları - Music Video & Karaoke   DarkWave Studio  müzik kendi müzik oluşturmak için ücretsiz, sanal ses stüdyo düzenleme için bir yazılımdır. ES Arpeggiator - Kolay bir MIDI klavye ile Karmaşık Arpejler oynamak için. ES Controlchangeye Mapper - Bir Endeks diğerine için harita denetim değiştir Olaylar. ES MIDI Giriş - Müzik Klavye itibaren Oynat Aletleri. ES MIDI Çıkış - Sıra Harici MIDI Synthesizer. ES Mikser - 2 Yardımcı Parçalar ile 8 Parça Stereo Mikser. ES DGenR8 - Roland TR-909 Aromalı Drum Beats sentezleme. ES BassHead - Top Notch Sanal Analog Eksiltici Synthesizer. ES SpatialVerb - en yumuşak Ses ile Gerçekçi Reverb Etkileri. Stomp ES - Klasik Techno Kick Drum dinlediğiniz Bu sentez. ES AntiAlias ​​- 32x Dijital Örnekleme Filtre. ES QuadDelay - Trippy Echo Etkileri için.
       
  Kalp pili Editörü  müzik ücretsiz yapmak için bir yazılımdır c reate müzik karışımları ve net bunları paylaşmak   Mixxx                                                      ücretsiz, açık kaynak DJ yazılımı, canlı karışımları yapmak için gereken her şeyi verir.
       
  ASİT Xpress müzik kayıt, düzenleme ve karıştırma için ASİT ücretsiz bir programları indir, 10-track versiyonu. Daha önce döngü tabanlı müzik oluşturma Hiç denemedim bile, kullanımı kolay. Sadece, bazı döngüler almak bir parça içine onları boya ve onları oynatmak. ASİT Xpress otomatik tempo ve pitch maçlar çünkü seçtiğiniz herhangi döngüler birlikte çalışır. Hazır olduğunuzda, ACIDplanet.com için şarkıyı yayınlamak.