Programları indir ücretsiz

     
 

    Movie Maker ücretsiz programları indir

       
       
       
       
  VideoPad Video Editor  Movie Maker ücretsiz, için bir programları indir yeni başlayanlar için editör. Sürükle ve kolay video düzenleme için video klip damla efektleri ve geçişleri uygulama, video hız ve daha fazla ayarlayın. Bir DV kamera, VHS, web kamerası, veya ithal AVI, WMV, 3GP, WMV ve DivX de dahil olmak üzere en herhangi bir video dosyası formatı herhangi bir kamera Yakalama Video video düzenleyin. 50 görsel ve geçiş efektleri üzerinde geçişler dolu ve görsel efektler film için profesyonel bir dokunuş ekleyin. DVD, HD, YouTube için video oluşturma ve daha fazla TV oynatmak için DVD film projesi Yanık veya web ve taşınabilir cihazlarda keyfi için bağımsız bir video dosyası olarak.   Windows Live Movie Maker                         medya sunumları kolay yolu oluşturun. Windows Live Movie Maker ile, hızlı bir şekilde büyük bir film halinde fotoğrafları ve videoları açabilirsiniz. Mesajı iletmek için özel efektler, geçişler, ses ve açıklamalar ekleyin.
       
  Pinnacle VideoSpin  film ücretsiz makinesi, için bir yazılımdır kullanımı kolay karıştırma video, fotoğraf ve müzik,.   VirtualDub  Movie Maker için bir yazılımdır video düzenleme için mükemmel bir program. Destekler MPEG-2, AC3, orijinal VirtualDub Ogg Vorbis ve VBR MP3.
       
  Avidemux   Movie Maker için bir yazılımdır filtreleme ve kodlama, basit kesimler için.   AVS Video Editor   Trim, kesme, döndürme, birleştirme, mix video bölünmüş. Etkileri ve bindirmeleri, insert menüler, ses, metin ve alt uygulayın. DVD / Blu-ray diskleri yakmak.
       
  SuperDVD Video Editor   Movie Maker, c için bir yazılımdır son düzenleme temel kesim omplete editörü. Anında Divx veya Avi dosya biçimi içine Film formu WebCam, DV Kamera, TV Kartı yakalayın. Düzenleme AVI veya DivX veya kare kontrolü ile başka dosya biçimi Herhangi Bölüm film kopyalayın ve kaydedin. Böl / oynatma hızını değiştirme ve video efekti eklemek Yeni dosyaya Ses veya Vedio Akış Birleştirme. Tam Denetim Ses ve Vedio akışları. DVD menüleri oluşturmak kolaydır. VCD DVD herhangi bir biçimde film Yanık yönlendirin.   VideoLAN Movie Creator  ücretsiz, Movie Maker için bir yazılımdır VLC Media Player yaratıcıları video editörü. VideoLAN Movie Creator libVLC dayalı ve Windows, Linux ve Mac OS X üzerinde çalışan video oluşturma için bir doğrusal olmayan düzenleme yazılımı!
       
  Sony Vegas Video Pro                       Profesyonel video ve ses editörü. Düzen SD veya sürükle-bırak işlevselliği, fare ve klavye kırpma ve dalgalanma düzenleme ile HD video. Özellikler ProType yazılama teknolojisi, çoklu-düzenleme araçları, 32-bit kayan noktalı video işleme, özelleştirilebilir pencere düzenleri, renk kodlu yakalamaya, HDV / AVCHD / KIRMIZI / SDI / XDCAM desteği, A / V senkronizasyon tespiti ve onarım, ve otomatik çerçeve dahil nicemleme.   Adobe Premiere Elements                       ev videolarınızı profesyonel film gibi görünmesini sağlayın.