Programları indir ücretsiz

     
 

    Kayıt müzik ücretsiz programları indir

       
       
       
       
  LMMS kayıt için bir yazılımdır ing müzik ücretsiz, PC'nizde müzik beste ve oluşturmak için program.   Audacity  , kayıt müzik ücretsiz bir yazılımdır WAV, AIFF ve MP3. dahil olmak üzere müzik, dijital ses formatları kayıt ve düzenleme için müzik kayıt yazılımı ücretsiz program indir. Müzik ücretsiz indir programları indir yapmak için program.
       
  WavePad   kayıt müzik ücretsiz, için bir yazılımdır m AKE ve düzenleme ses, müzik ve diğer ses kayıtları. zaman  ses düzenleme  , kesme kopyalama ve kayıtların parçaları yapıştırın dosyalar  efektler eklemek  yankı, genişletme ve gürültü azaltma gibi. WavePad bir olarak çalışan wav veya mp3 editör  ama aynı zamanda vox, gsm, wma, gerçek ses, au, aif, FLAC, OGG ve daha fazlası. dahil olmak üzere diğer dosya formatlarını destekler Müzik kayıt programları indir ücretsiz program indir. araçlar programları indir ücretsiz indir oyna programı.   Power Sound Editor   müzik kayıt ücretsiz, için bir yazılımdır e size sesleri düzenlemek ve karıştırmak gerekir verything. Sen, kendi müzik, ses veya diğer ses dosyalarını kaydetmek düzenlemek, diğer ses veya müzik parçaları ile karıştırarak, Reverb, Chorus ve Echo gibi efektler ekleyin ve bir CD, yazı üzerine yakmak için Ücretsiz Power Sound Editor kullanabilirsiniz Bu, World Wide Web veya e-posta ile. üzerine Müzik kayıt programları indir ücretsiz program indir.
       
  MAGIX Music Maker   kayıt müzik ücretsiz, için bir programları indir  e xcellent ama karmaşık bir alet yapma müzik.   Wavosaur kayıt müzik ücretsiz bir yazılımdır ve müzik düzenleme, wav editörü, işleme ve kayıt sesleri, wav ve mp3 dosyaları. 
       
  Anvil Studio
Kayıt ve düzenleme çok kanallı MIDI ve dijital ses.
  Easy Music Composer Ücretsiz
Otomatik besteci.
       
  Çekiç Ritim İstasyonu                      Roland TR-909 benzer ücretsiz ve kolay programları indir.   Gitar Guru                                            gitar sevdikleri şarkıları çalmak oynatmayı öğrenin. Akustik, elektrik veya bas gitar öğrenin. Bas Guru oturumlar ile bas parçaları öğrenin. 2.000 şarkı üzerinde artık.
       
  REAPER                                            kendi şarkıları ve müzik oluşturmak ve düzenlemek. Tek bir editörü birlikte birden fazla MIDI öğeleri veya dosyalarını düzenleme   AIMP                                                     bir ses dönüştürücü, yakalama ve etiket editörü içerir multimedya oynatıcı gelişmiş.
       
  Zulu DJ                                           yazılımı DJ, amatör ve profesyonel DJ'ler için karıştırma müzik için komple bir çözüm.   Ots Pikap Ücretsiz                              müzik severler için gerçek zamanlı karıştırma Programı.
       
  TrakAx   kayıt müzik ücretsiz bir yazılımdır , kolay bir şekilde profesyonel müzik ve video karışımları oluşturmak için program. Müzik karışımları oluşturun - Beat-eşleme ve otomatik çapraz geçiş bir Pro gibi karıştırmak sağlar - kesim örnekleri, kendi vokal, bir DJ gibi karıştırılır.    Free Audio Editor kayıt müzik ücretsiz bir programları indir IIS , c CD müzik, kayıt, vinil plak ve kasetleri yapmak için omplete düzenleme programı.
       
  Virtual DJ                                                ritmi saati ile Müzik karıştırıcı. ihtiyacınız olan tüm araçları ile bir program: - MP3 veritabanı - Tam otomatik mix - Işıklar kontrolü - Kontrol cihazları - Music Video & Karaoke   DarkWave Studio  kayıt müzik ücretsiz, için bir yazılımdır v kendi müzik oluşturmak için irtual ses stüdyosu. ES Arpeggiator - Kolay bir MIDI klavye ile Karmaşık Arpejler oynamak için. ES Controlchangeye Mapper - Bir Endeks diğerine için harita denetim değiştir Olaylar. ES MIDI Giriş - Müzik Klavye itibaren Oynat Aletleri. ES MIDI Çıkış - Sıra Harici MIDI Synthesizer. ES Mikser - 2 Yardımcı Parçalar ile 8 Parça Stereo Mikser. ES DGenR8 - Roland TR-909 Aromalı Drum Beats sentezleme. ES BassHead - Top Notch Sanal Analog Eksiltici Synthesizer. ES SpatialVerb - en yumuşak Ses ile Gerçekçi Reverb Etkileri. Stomp ES - Klasik Techno Kick Drum dinlediğiniz Bu sentez. ES AntiAlias ​​- 32x Dijital Örnekleme Filtre. ES QuadDelay - Trippy Echo Etkileri için.
       
  Kalp pili Editörü  müzik ücretsiz yapmak için bir yazılımdır c reate müzik karışımları ve net bunları paylaşmak   Mixxx                                                      ücretsiz, açık kaynak DJ yazılımı, canlı karışımları yapmak için gereken her şeyi verir.
       
  ASİT Xpress düzenleme ve karıştırma, müzik kayıt için ASİT programları indir ücretsiz, 10-parça sürümüdür. Daha önce döngü tabanlı müzik oluşturma denedim hiç olsa bile, kullanımı kolay. Sadece, bazı döngüler almak bir parça içine boya ve tekrar oynatın. Herhangi bir döngüler Eğer ASİT Xpress otomatik olarak tempo ve pitch uyduğu için birlikte çalışır seçin. Hazır olduğunuzda, ACIDplanet.com için şarkı yayınlamak.