Programları indir ücretsiz

     
 

    Kayıt masaüstü ücretsiz programları indir

       
       
       
       
  Camstudio kayıt masaüstü ücretsiz bir yazılımdır, (bilgisayarınızdaki tüm ekran ve ses aktivite kayıt ve endüstri standardı AVI video dosyaları oluşturmak ve dahili SWF Üretici yalın içine bu AVIs açabilirsiniz, ortalama, bant genişliği dostu Akış Flash videolar kullanarak SWF).   Debut Video Capture kayıt masaüstü ücretsiz, kayıt bir web kamerası, kayıt cihazı, video veya ekran video yakalama, birkaç dakika içinde yakalayan bir web kamerası, video, ekran, ya da böyle bir VHS kaydedici gibi video giriş aygıtları kayıt aslında bir şey için bir programları indir indirme.
       
  Video ücretsiz Ekran kayıt masaüstü için, bir yazılımdır video bilgisayarınızın ekranında etkinliklerini kaydetmek. Sen bütün ekran kayıt veya ekranın sadece bazı alanlarda olabilir. FLV ve SWF video formatlarını herhangi bir ek codec kurulum gerektirmez.   Photobie kayıt masaüstü için bir yazılımdır gelişmiş ekran yakalama ve fotoğraf çerçevesi düzenleme özellikleri ile resim editörü.
       
      taksi kayıt masaüstü için bir yazılımdır video yakalama / 3D grafik uygulamaları (oyunlar gibi) kayıt için ekran yakalama aracı. DirectX, OpenGL, veya GDI kullanarak hemen hemen her windows uygulaması yakalamak ve PNG herhangi bir yüklü VFW codec veya tek kare kullanarak bir AVI dosyası oluşturabilirsiniz.
       
  Greenshot kayıt masaüstü ücretsiz bir yazılımdır, hızlı bir şekilde seçilen bölge, pencere veya tam ekran ekran görüntülerini oluşturmak, hatta Internet Explorer komple (kaydırma) web sayfaları yakalayabilir.   Screenshot Captor kayıt masaüstü ücretsiz, için bir programları indir , kapma manipüle, not alma, ve ekran paylaşımı için bir araç.