Programları indir ücretsiz

     
 

    Kayıt ekranına ücretsiz programları indir

       
       
       
       
  Camstudio ücretsiz kayıt ekranı için bir yazılımdır, (bilgisayarınızdaki tüm ekran ve ses aktivite kayıt ve endüstri standardı AVI video dosyaları oluşturmak ve dahili SWF Üretici yalın içine bu AVIs açabilirsiniz, ortalama, bant genişliği dostu Akış Flash videolar kullanarak SWF).   Debut Video Capture dakika içinde bir web kamerası, kayıt cihazı veya ekran yakalama video kayıt aslında yakalayan bir web kamerası, video, ekran, ya da böyle bir VHS kaydedici gibi video giriş aygıtları şey kayıt ekran ücretsiz, video kaydetmek için bir programları indir indirme.
       
  Video ücretsiz Ekran kayıt ekranı için bir programları indir, video bilgisayarınızın ekranında etkinliklerini kaydetmek. Sen bütün ekran kayıt veya ekranın sadece bazı alanlarda olabilir. FLV ve SWF video formatlarını herhangi bir ek codec kurulum gerektirmez.   Photobie kayıt ekran, için bir programları indir gelişmiş ekran yakalama ve fotoğraf çerçevesi düzenleme özellikleri ile resim editörü.
       
      taksi kayıt ekranı için bir programları indir, 3D grafik uygulamaları (oyunlar gibi) kayıt için video yakalama / ekran yakalama aracı. DirectX, OpenGL, veya GDI kullanarak hemen hemen her windows uygulaması yakalamak ve PNG herhangi bir yüklü VFW codec veya tek kare kullanarak bir AVI dosyası oluşturabilirsiniz.
       
  Greenshot kayıt ekran için bir yazılımdır ücretsiz, hızlı bir şekilde seçilen bölge, pencere veya tam ekran ekran görüntülerini oluşturmak, hatta Internet Explorer komple (kaydırma) web sayfaları yakalayabilir.   Screenshot Captor kayıt ekran ücretsiz, için bir programları indir , kapma manipüle, not alma, ve ekran paylaşımı için bir araç.