Programları indir ücretsiz

     
 

    Fotoğraf slayt gösterisi ücretsiz programları indir

       
       
       
       
  XnView fotoğraf slayt ücretsiz yönetmek multimedya dosyaları için bir programları indir ve etkileri ile olası tüm görüntü biçimleri Slayt gösterisi   IrfanView fotoğraf slayt hızlı ve esnek resim görüntüleyici ve editör Slayt (EXE / SCR olarak slayt kaydetmek veya CD'ye yakmak) için bir yazılımdır.
       
  FastStone Image Viewer fotoğraf ücretsiz slayt fotoğraf görüntüleyici için bir yazılımdır. Diğer bir özellik ise yüksek kaliteli büyüteç ve bir müzik slayt 150 + geçiş efektleri, hem de kayıpsız JPEG geçişleri, gölge efektleri bırak, görüntü açıklama, tarayıcı desteği, histogram ve çok daha fazlası.   Photomania DX Free ücretsiz - fotoğraf slayt gösterisi için bir programları indir, fotoğraf görüntüleme, kataloglama ve düzenleme olduğunu!
       
  Pictomio fotoğraf slayt gösterisi muhteşem 3D fotoğraf görüntüleyici için bir yazılımdır.   Hayal Picture Viewer fotoğraf slayt gösterisi ücretsiz, hızlı, hafif fotoğraf görüntüleyici ve editör Slayt için bir yazılımdır.
       
  PhotoMeister fotoğraf slayt gösterisi, yönetmek yayınlamak ve web sayfaları, slayt gösterileri, e-posta, fotoğraf içine dijital fotoğraf makinesi ile fotoğraf düzenlemek için bir yazılımdır.   Microsoft Photo Story dijital fotoğraflarınızı kullanarak oluşturun slayt. Tek bir tıklama ile,, kırpma-rötuş veya fotoğraf döndürebilirsiniz. Şaşırtıcı özel efektler ekleyin.
       
  Flash Slideshow Maker SWF dosyaları ile animasyonlu fotoğraf slayt gösterileri oluşturmak fotoğraf slayt gösterisi için bir yazılımdır. Build Flash Gallery şablonları ile dijital fotoğraf koleksiyonu profesyonel slayt galerileri dönüştürün. Müzik Flash Slayt harika XML fotoğraf slayt gösterileri oluşturun ve arka plan ses ile hikayeler anlatmak.   Bolide Slideshow Creator fotoğraf slayt müzik video slayt gösterisi oluşturmak için bir yazılımdır. Kadar FullHD çözünürlük AVI, WMV veya MKV formatlarında çıktı. Iş ortakları için etkileyici bir ürün sunum yapmak.
       
  Ücretsiz Photo Flash Maker fotoğraf slayt gösterisi, fotoğraf ve müzik ile flaş Slideshow web embed hediye CD / DVD, için auto-run flaş fotoğraf albümü yakmak için bir yazılımdır.