Programları indir ücretsiz

     
 

    Fotoğraf kolaj ücretsiz programları indir

       
       
       
       
  Shape Collage fotoğraf kolaj ücretsiz bir programları indir sadece birkaç fare tıklaması ile bir dakikadan az bir sürede resim kolajları oluşturmak olduğunu. Fotoğraf otomatik olarak ve akıllıca çok hızlı patentli yöntemi kullanılarak yerleştirilir. Kolajlar yapmak için bilgisayarınızda veya web fotoğraf kullanın. Herhangi bir hayal şekil veya form kolajlar yapmak.   ScrapbookFlair aile ve arkadaşlar ile fotoğraf kolaj bedelsiz hisse da albümler için bir yazılımdır. Dakika içinde dijital fotoğraflardan güzel albüm sayfaları olun. Muhteşem arka planlar, bezemeler ve tasarım şablonları ücretsiz erişim.
       
  EM Ücretsiz Photo Collage   fotoğraf kolaj ücretsiz eğlence için bir yazılımdır ve çok fotoğraflarınızı etkileyici fotoğraf kolaj ve dijital albümler yapmak için aracı kolay kullanımlı. Eğer kağıt üzerinde birden fazla fotoğraf düzenlemek, arka plan olarak favori fotoğraf seçin, daha sonra, çerçeve ekleme yerlerinin değiştirilmesi ve bindirme sırasını değiştirerek, ve maske şablonları ile görüntü onları birleştirme, döndürme, yeniden boyutlandırma gibi, onlara işlemleri uygulamak. Ayrıca bir kolaj şablonları seçebilirsiniz, unutulmaz hediyeler ve keepsakes oluşturmak için fotoğraflarınızı sürükle ve bırak.   webGobbler kendi bilgisayarınızdan fotoğraf mozaik resimler oluşturmanıza olanak sağlar fotoğraf kolaj için bir yazılımdır. Bir fotoğraf mozaik resim bir mesafeden, yeni bir resmin görünümünü oluşturmak için bir araya geliyor, böyle bir şekilde bir araya donatılmıştır küçük fotoğraf oluşur.
       
  Image Inc katmanları ve maskeler kullanarak görüntü kompozisyonlar oluşturun. Birlikte birden fazla fotoğraf karışımı, ilginç doku bindirmeleri oluşturmak, ya da görüntüleri kenar ve çerçeve efektleri ekleyin.   Foto-Mosaik kendi fotoğraflarınızı birçok küçük resimler (fayans), oluşan mozaik resimler, oluşturmak için yardımcı olur.

 

       
  Fusion birinde aynı sahnenin birkaç görüntü birleştirme sağlar.   Morpheus Photo Mixer iki fotoğraf arasında yüzleri ve vücut parçaları karıştırır kompozisyon yazılımıdır.