Programları indir ücretsiz

     
 

    Fotoğraf efektleri ücretsiz programları indir

       
       
       
       
  Fotoğraf Çerçeveleri ve Efektler , dijital fotoğraf çerçeveleri, sınırları ve filtre efektleri eklemenizi sağlar fotoğraf efektleri ücretsiz, dijital fotoğraf aracı için bir yazılımdır.   Funny Photo Maker   150 ile fotoğrafları düzenlemek yardımcı olur fotoğraf efektleri için bir yazılımdır + görkemli fotoğraf çerçeveleri, yüz eğlence ve sanatsal efektler, resim dosyası ve GIF animasyon ihracat fotoğraf ve kolayca sanatsal ve ilginç başyapıt halinde fotoğrafları döner! Zengin Fotoğraf Çerçeveleri: reklam panoları, olaylar, celebraties, oyunlar, vb Yüz Eğlence etkiler: popüler yıldızlarından, hayvanlar, film sahneleri, vb Muhteşem sanatsal 3D fotoğraf düzenleme efektleri, Tam özelleştirme ayarları; Komik ifadeler.
       
  Fotoğraf! Editörü fotoğraf efektleri için bir programları indir, sen, yeniden örnekleme ve kırpma görüntüleri, anında kırmızı göz kaldırma görüntünün renk geliştirmek, komik karikatürler yapmak, şaşırtıcı ışık efektleri eklemek düzeltebilirsiniz. Denoise aracı kötü ışık koşullarında yapılan dijital görüntülerden dünyanın en iyi etkili kaldırmak için parlaklık ve renk gürültü biridir. Ayrıca portre fotoğrafları en iyi yapmak için filtre rötuş komple bir set sunuyor Makyaj aracı takdir edecektir.   PhotoScape Taşınabilir fotoğraf efektleri eğlenceli ve fotoğraf düzeltmek ve geliştirmek sağlayan kolay fotoğraf düzenleme yazılımı için bir yazılımdır. özel efektler dahil.
       
  PhotoFiltre Taşınabilir fotoğraf efektleri tam bir resim rötuş programı için bir yazılımdır. Ayrıca özellikleri mürekkep veya mozaik etkileri   PhotoFiltre   programı, görüntü düzenleyici ve iyileştirici, noktacılık, bulmaca etkisi, 100'den fazla filtreler rötuş fotoğraf efektleri tam bir resim için bir yazılımdır.
       
  PhotoShine Eğer, komik güzel ve en sevdiğiniz fotoğrafları için etkileri göz alıcı geçerli sağlayacak fotoğraf efektleri için bir yazılımdır. farklı güzel şablonlar içine fotoğraf ekleyerek fotoğraf kolaj yapmak için kolay bir yol sağlar   Pixlr-o-matic özel bir şey halinde fotoğrafları yapmak için bir güzel, Instagram benzeri bir uygulama olduğunu. Güzel görünümlü eski halinde fotoğrafları çevirmek ve retro enstantane! Bu eğlenceli ve basit karanlık oda ile bir iki üç kadar kolay filtre, aydınlatma ve sınırları uygulayabilirsiniz.
       
  FotoSketcher   bir kroki, bir resim ya da bir çizim içine dijital fotoğraflarınızı dönüştürün. 20'den fazla farklı stilleri kalem eskiz gelen suluboya veya yağlıboya tablolar, kalem ve mürekkep çizim ve karikatürler için kullanılabilir.   Sketch Photo   mükemmel bir kroki fotoğraf ve boya sulu boya dönüştürmek için bir araç.
       
  Karikatürist    Bu kompakt ve kolay kullanımlı grafik yazılımı birkaç dakika yaratıcı çözgü efektler uygulayarak komik karikatürler veya gerçekçi görüntüler oluşturmak için bile bir bilgisayar acemi sağlar.   Kolay Fotoğraf Efektleri   hiç bulacaksınız fotoğraf editörü kullanmak için belki de en kolay fotoğraf efektleri için bir yazılımdır. Bir düğmeye sadece bir tıklama ile, siyah-beyaz sanat halinde görüntüleri dönüştürmek onları eski sepya görünüm vermek ya da serin bir film efekti uygulayabilirsiniz.
       
  Face Control fotoğraf efektleri plug-in için bir yazılımdır fotoğraflardan karikatür yapmak için, yüz ifadesi sentezi için hassas bir araçtır, ve animasyonlu portre oluşturulması için.   Düzgün yüz fotoğraf efektleri özel bir fotoğraf düzenleme yazılımı için bir yazılımdır. Bazen fotoğrafı yüz derisinin ince görünmüyor. Smoother kolay ve hızlı bir şekilde yüz cildi ve fotoğrafı daha güzel yapar.