Programları indir ücretsiz

     
 

    Fotoğraf albümü ücretsiz programları indir

       
       
       
       
  Picasa   için bir yazılımdır fotoğraf albümü ücretsiz, yönetmek, düzenlemek, ve daha da rahat bir şekilde fotoğraflarınızı göstermek, hem çevrimdışı ve çevrimiçi - Picasa Web Albüm senkronizasyonu aracı sayesinde.   Hofmann Dijital Albüm   fotoğraf albümü ücretsiz oluşturmak dijital fotoğraf albümleri ve online sipariş basılı kopyaları için bir yazılımdır
       
  JAlbum   dizin sayfaları ve slayt gösterileri ile fotoğraf albümü ücretsiz jeneratör için bir yazılımdır.   Photo Album Creator    fotoğraf albümü kolayca fotoğraf albümleri yapabilirsiniz FG Photo Album Creator ile ücretsiz bir yazılımdır. Fotoğraf albümü çalıştırılabilir dosyası (. Exe) olarak kaydedilir bu nedenle çalıştırmak için herhangi izleyiciler gerekmez. Basit bir fare tıklaması ile, fotoğraf eklemek fotoğrafları hakkında yorum eklemek, albüm hoş ve son metin eklemek, albümün başlattığınızda oynanacak müzik dosyası ekleyebilirsiniz.
       
  DigiBookShelf   , dijital fotoğraflar, görüntüler ve video kullanarak dijital bir fotoğraf albümü oluşturmak için yardımcı olur fotoğraf albümü için bir programları indir! - Sen e-posta ile arkadaşlarınıza kolayca dijital fotoğraf albümü gönderebilirsiniz! - Bu tüm dünyada arkadaşlarınızla dijital fotoğraf albümleri paylaşmak mümkün!   FxFoto   fotoğraf albümü,,, arşiv düzenlemek düzenlemek, geliştirmek için tek bir araç, ve fotoğrafları ile düzen kolajlar ve slayt gösterileri için bir yazılımdır.
       
  AAA Web Album   fotoğraf albümü ücretsiz bir yazılımdır, şimdi dijital fotoğraflardan mükemmel görünümlü web fotoğraf albümleri oluşturmak ve SWGSoft en ücretsiz web fotoğraf albümü ile kendi web sitesinde yükleyebilirsiniz - güçlü ve basit bir araçtır kendi şık web albümleri yapmak için!   Arclab Thumb Studio Thumb Studio resim galerisi, küçük, slayt gösterisi ve herkes için web fotoğraf albümü yaratıcısı kullanımı kolaydır. Aynı anda 3 farklı görüntü boyutlarını oluşturmanıza olanak sağlar Onun da bir resim dönüştürücü,, farklı bir biçime dönüştürün.
       
  PhotoMeister   fotoğraf albümü için bir programları indir ücretsiz, yönetmek yayınlamak ve dijital fotoğraf makinesi, slayt, e-posta, fotoğraf kitapları ile fotoğrafları düzenlemek. En doğrudan dijital fotoğraf makinelerinden bilgisayarınıza sırala içine fotoğrafları aktarmak, düzenlemek, filtre ve fotoğraflarınızı kırpma ve hatta kırmızı gözleri kaldırmak. Web sayfaları, e-posta veya ekran koruyucular halinde fotoğrafları dönüştürün. PDF dosyalarını baskı veya ihracat Fotoğraf Albümleri oluşturun. TV'nizde fotoğrafları göstermek için DVD oynatıcı için VCD oluşturun.   Masaüstü Yazar DeskTop Yazar hızlı, kolay ve profesyonel sayfa, e-kitaplar, eCatalogs, eBrochures, ePresentations, fotoğraf albümleri ve çok daha fazlası gibi elektronik yayınlar dönüm oluşturmak ve / veya satmak için izin veren bir e-kitap elektronik yayıncılık yazılımı. Windows, Mac ve Android için DNL eBooks oluşturun. sunumlar, haber bültenleri, fotoğraf albümleri veya pazarlama, e-kitap, dijital fotoğraf albümleri.