Programları indir ücretsiz

     
 

     Çocuklar ücretsiz programları indir programları

       
       
       
       
  Tux Paint Tux Paint çocukların yaşları 3 ila 12 (örneğin, okul öncesi ve K-6) için ücretsiz, ödüllü çizim programı. Tux Paint bir bilgisayar okur-yazarlığı çizim faaliyeti olarak tüm dünyada okullarda kullanılır. Bu bir arayüz, eğlenceli ses efektleri ve bu programı kullanmak gibi çocuk rehberlik cesaret verici bir karikatür maskotu kullanımı kolay bir araya getiriyor.   LEGO Digital Designer LEGO Digital Designer MINSTORMS modu ile sanal LEGO MINDSTORMS ve Teknik elemanları yüzlerce erişebilirsiniz. Sıfırdan bir sonraki robot modeli tasarım, ya da NXT Giriş üzerinde oluşturma ve paylaşım belge olabilir!
       
  Ücretsiz Ray Harfler ve Sayılar 3-6 yaş arası çocuklar için eğitim yazılımı kullanmak için, ücretsiz, eğlenceli. Alfabe, sayılar, sayma, basit yazım, klavye becerileri ve çok daha fazlası öğretmek için harika bir yoldur. Çocuğunuzun tekrar tekrar oynamak isteyeceksiniz basit, eğlenceli, eğitsel oyunlar. ABD veya İngiltere yazım seçeneği ile ..   Hafıza Oyunları 5 çocuklar için ücretsiz Hafıza oyunu: fayans 16 özdeş resimleri, tüm karışık kadar gizlemek. Senin görevin bütün özdeş resimleri bulmaktır.
       
  Avrupa Coğrafya Tutor Avrupa ve Afrika ülkeleri ve ABD devletleri, Öğrenme kanıtlanmış eğitim programlarının bu üçlü sayesinde son derece kolaydır.   Childsplay Childsplay bir eğlenceli ve küçük çocukların bilgisayar kullanımı ve aynı zamanda onları biraz matematik, alphabeth mektupları, yazım, el-göz koordinasyonu vb öğretmek izin yol kaydetmek
       
  Tux Typing   çocuklar eğlenmek için yazın öğrenme olun!   Basit Boya çocuklar için basit bir çizim programı. onun küçük resim programı fareyi idare ve renkler ve şekiller ile eğlenmek için küçük çocuklara öğretmek için tasarlanmıştır.
       
  Arabalar 2 Renk Cars 2 karakterleri boyayın. İstediğiniz herhangi bir boya tercih karikatür otomobil renk olabilir.   Çocuklar için Çizim çok güzel seçenekleri olan çocuklar için ücretsiz bir çizim programı.
       
  Bağlı Çocuk Boyama Kitabı Ücretsiz baskı ve renk boyama. Genç okul öncesi sanatçı gibi eski sanatçı için Resimler. Sadece BÜYÜK yapmak ve en sevdiğiniz yazılımı ile veya elle renk için bir fotoğrafa tıklayın.   Kea Coloring Book Kea Coloring Book her yaştan çocuklar için eğlenceli ve eğitici boyama kitap!