Programları indir ücretsiz

     
 

    Çocuklar için çizim yazılımı

       
       
       
       
  Tux Paint çocuklar için en iyi ücretsiz çizim yazılımı biri, çocukların yaşları 3 ila 12 (örneğin, okul öncesi ve K-6) için ücretsiz, ödüllü çizim programı. Tux Paint bir bilgisayar okur-yazarlığı çizim faaliyeti olarak tüm dünyada okullarda kullanılır. Bu bir arayüz, eğlenceli ses efektleri ve bu programı kullanmak gibi çocuk rehberlik cesaret verici bir karikatür maskotu kullanımı kolay bir araya getiriyor.   Tux Typing çocuklar için bir çizim yazılımdır, çocuklar eğlenmek için yazın öğrenme olun! Bu eğitim oyun yazma pratik, ve büyük bir zaman yapıyor olması için iki farklı oyun ile birlikte gelir.
       
  Tux Paint Pul Tux Paint pulları ile daha da iyi eğlenceler   Basit Boya çocuklar için basit bir çizim yazılımı olan, bu küçük resim programı fareyi idare ve renkler ve şekiller ile eğlenmek için küçük çocuklara öğretmek için tasarlanmıştır.
       
  Cars 2 Renk   İstediğiniz herhangi bir boya tercih karikatür otomobil renk olabilir.   Çocuklar için Çizim çok güzel seçenekleri ile çocuklar için ücretsiz bir çizim yazılımıdır. Pek çok farklı kalem ile çizebilirsiniz, sizin çizimler üzerinde pulları koyabilirsiniz, metin efektleri her tür oluşturmak, ve çok daha fazlası.
       
  Bağlı Çocuk Boyama Kitabı  çocuklar ücretsiz baskı ve renk boyama için bir çizim yazılımıdır. Genç okul öncesi sanatçı gibi eski sanatçı için Resimler. Boyama Kitabı yirmi elektronik boyama sayfaları topluluğudur. Bu kitap hayvanlar, çiçekler, otomobil, uçak, ve doğal mekanlarını içerir.   Kea Coloring Book  çocuklar için bir çizim programları indir, orada indirmek için 300'den fazla boyama, ve hatta kendi oluşturabilirsiniz.