Programları indir ücretsiz

     
 

     CD için programları indir kapakları

       
       
       
       
  CdCoverCreator   CD için bir programları indir kendi CD Ses ve Veri CD hem kapakları oluşturmak için güçlü bir araçtır kapsar. Kapakları, kakma, etiketler ve hatta kitapçıklar oluşturmak için CdCoverCreator kullanın.   coverXP Ücretsiz  CD kapakları için bir programları indir, kapak baskı kadar kolay kadar tam olmamıştı, sadece doğrudan tarayıcınızdan programları indir içinde kapakları sürükleyin ve baskı simgesini tıklatın, yeni kapakları saniyede basılacaktır.
       
  UnderCoverXP   CD kolayca CD ve DVD kapakları yazdırmak için küçük bir program kapsayan için bir yazılımdır. Bu JPEG, GIF, PNG ve BMP formatlarını destekler ve otomatik olarak ön kapakları ölçeklendirilebilir, arka kapakları, ön + iç, dekoratif aksesuarlar, DVD kutuları, Dijital Resimler ve CD / DVD etiketleri doğru boyutları.   DeepBurner Free CD gelişmiş ve güçlü bir CD ve DVD yazma paketi kapsayan için bir yazılımdır. Bu, otomatik olarak çalışmaya oluşturma ve kendi etiket ve kitapçık baskı güçlük kaldırır. Sen, herhangi bir veri yazmak herhangi bir disk kopyalama, yedekleme yapmak, şaşırtıcı fotoğraf albümleri oluşturmak, profesyonel programları indir işlemek için bu kolay ISO görüntüleri ve Video DVD yapmak mümkün olacaktır!
       
  CD ve DVD Label Maker CD kapakları ve DVD etiket ve mücevher durumda tasarım yazılımı için bir programları indir, size güzel ve profesyonel CD / DVD etiketleri oluşturmak için yardımcı olur.   DVD Slim Free CD için bir programları indir kapsayan basit, CD, DVD, VHS, PS1, PS2, PS3, PSP, Xbox, Nintendo Wii, BlueRay ve çok daha fazlası gibi kapakları oluşturmak için kullanımı kolay bir araç. Bu kapak programı aşağıdaki seçenekleri sunar: sabit diskinizden kendi resimlerinizi kullanın, internette kapak resimleri aranıyor.
       
  Albüm Kapağı Sanat Downloader yarı-otomatik olarak müzik koleksiyonu için albüm kapak resimleri indirir CD kapakları için bir yazılımdır. Yapmanız gereken tek şey Müzik dizini kökünde ve her dizin için, program internetten gelen albüm kapakları bir dizi indirmek bunun işaret olduğunu.   Album Art Downloader albümü indirmek CD kapakları için bir programları indir favori albümleri kapsar. Bu albüm kapağı için birden fazla çevrimiçi kaynaklardan arama yapabilirsiniz.