Programları indir ücretsiz

     
 

     Bilgisayar onarım ücretsiz programları indir

       
       
       
       
  CCleaner Windows PC temizliği için ücretsiz bilgisayar onarım için bir yazılımdır. Bu çevrimiçi gizliliğinizi korur ve bilgisayarınızı daha hızlı ve daha güvenli hale getirir. Registry Cleaner kullanılmayan ve eski kayıt defteri girdilerini kaldırın.   Advanced SystemCare bilgisayar onarım ücretsiz koruma, onarım, temiz ve PC optimize için bir yazılımdır. Sisteminizin dahili güç serbest Windows kadar bu ayarlar. Dramatik kadar 400 tarafından sistemi ve Internet performansı hem de artırır. Tek bir tıklama ile, tarar ve onarım on PC sorunları ve gizli güvenlik tehditlerine karşı PC'nizi korur.
       
  Hiren Boot CD bilgisayar onarım, açık kaynak veri kurtarma toplanması, yedekleme, ve bir CD derlenmiş anti-malware programları için bir yazılımdır. Windows kullanıcıları için tasarlanmış olan yazılımı bozuk işletim sistemi yükleme ve başarısızlık ile ilgili türlü kurtarmak için harika bir araçtır.

Search and Destroy ve hatta RootkitRevealer - Avira AntiVir Personal, Spybot gibi popüler araçtır CD'de. Ayrıca bozuk veri almak, ya da silinmiş dosyaları geri, bölümlerini yeniden sürücüleri için CD'yi kullanabilirsiniz.

   
       
  Recuva bilgisayar onarım ücretsiz bir programları indir Windows bilgisayar, Geri Dönüşüm Kutusu, dijital kamera kartı, ya da MP3 çalar silinmiş dosyaları kurtarır olduğunu.   Unlocker kilidini dosyaları Windows'un silmek izin vermez.
       
  Glary Utilities  bir programları indir bilgisayar onarım ücretsiz düzeltmek için, PC korumak ve korumak, hızlandırmak olduğunu.   PC Wizard   sistem bilgileri donanım algılanması için programı değil, aynı zamanda biraz daha analiz.
       
  Revo Uninstaller   programları indir kaldırmak ve kolayca bilgisayarınızda yüklü istenmeyen programları kaldırmak için yardımcı olur! Eğer kaldırma sorunları var ve "Windows Program Ekle veya Kaldır" Denetim Masası uygulamasında bunları kaldıramazsınız bile.   RegSeeke   yönetmek ve Windows kayıt defterini temizlemek bilgisayar onarım ücretsiz bir yazılımdır
       
  HDD Low Level Format Tool   bir SATA, IDE, SAS, SCSI veya SSD sabit disk sürücüsü silmek ve Düşük Level Format olabilir.   Windows için EASEUS CleanGenius  bilgisayar onarım ücretsiz Windows sistem optimizasyon, hızlandırmak temizlemek ve PC bilgisayar onarım için bir yazılımdır.
       
  Defraggler   Disk Birleştirme tüm sabit disk veya tek tek dosyaları dolandırmak   HDClone sabit diskler ve diğer medya özdeş 1:1 kopya oluşturma. Kopya göç ya da veri kurtarma için de komple tesisler yedeklemek için büyük olanlar üzerine küçük sürücüler.
       
  TestDisk bilgisayar onarım ücretsiz kurtarma kayıp bölümleri ve / veya tekrar olmayan boot diskler önyüklenebilir yapmak için bir yazılımdır.   Sabit Disk ScanDisk Pro bilgisayar onarım ücretsiz bir programları indir bulur ve küme, fiziksel, ve dosya konumu hataları da dahil olmak üzere, sabit diskinizde hataları giderir